| Sabixoxo a întrebat:

Puteti sa îmi spuneti despre ce este vorba in serialul Pretty Little Liars?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| MistiqueAngeL a răspuns:

Este vorba despre patru fete Spencer, Aria, Emily si Hanna, a caror grup se destrama dupa moartea misterioasa a sefei lor Alison. Dupa un an de la moartea ei, fetele incep sa primeasca mesaje de la un asa numit A, care le ameninta ca o sa le dea in vileag toate secretele. E super serialul si plin de mister.

| VivianneMnt a răspuns:

Serialul urmareste schimbarile din vietile a patru fete- Hanna, Aria, Spencer si Emily- dupa ce "liderul" grupului lor, Alison, dispare, iar ele incep sa primeasca mesaje ciudate din partea unui necunoscut care se semneaza "A".

| Mashiro a răspuns:

E serialul meu favori
Totul incepe cand gsca celor 5 fete Alison Spencer Aria Hana Emily este destramata de disparitia misteioasa a lui Alison
Un an mai tarziu este descoperit cadavrul lui Alison iar fetele incep sa fie santajate de A
A afla secretele fetelor si le santajeaza cu acestea si de asemenea spune ca stie ce s-a intamplat cu Alison
A le poarta pe fete prin acest mister si le ofera indicii care le induc si mai tare in eroare

| Mârr a răspuns:

"Pretty Little Liars" este ecranizarea cartilor scriitoarei Sara Shepard. Serialul urmareste aventurile a patru fete — Spencer, Hanna, Aria si Emily — a caror gasca se sparge dupa disparitia "sefei" lor, Alison. Un an mai tarziu, ele incep sa primeasca mesaje text de la cineva care foloseste semnatura "A", care ameninta sa le dea in vileag secretele, chiar si pe cele ascunse cu bagare de seama, pe care credeau ca le cunoaste doar Allison.

| Rainbow56 a răspuns:

Buna,in pretty little liars este vorba despre un grup format din 5 fete, iar una moare misterios. Dupa ce moare aceasta, celelalte 4 fete incep sa primeasca mesaje amenintatoare cu numar ascuns. Iti sugerez sa il urmaresti deoarece e genial serialul

| ღßєℓℓવ a răspuns:

Dar cine e,, A" pina la urma