| pistika a întrebat:

Imi puteti spuneti cam despre ce este vorba in serialul Teen woolf? :*

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| IssabellaLoLa a răspuns:

Este serialul meu preferat :X
Teen wolf si the vampire diaries.

Teen wolf are tot ce vrei: personaje sexy (nah, esti fata, cerd ca te intereseaza baietii buni nu?:)) ), adolescenti, varcolaci, vrajitori.

Este vorba despre un baiat BUUN, adolescent, de 17 ani ep nume Scott, acre este un elev normal, care din cauza unei muscaturi de varcolac, devine si el unul.

El are un prieten care este mai nebunm asa, bun si el, care cred ca face tot serialul. are niste glume in el mama mama. el nu este nimic, nu e varcolac.

Prietena lui scott, alison, este vanatoare de varcolaci.

Asa, totul sta in jurul lor, e plin de actiune serialul, apar din ce in ce mai multe lucruri noi pe care ei nu le stiau.

Descopera ca sunt mai multe tipuri de varcolaci: alfa, omega... cauta o haita.
(alfa cel mai puternic)

Apare o noua specie, kanima, care nu este varcolac, este o combinatie dintre soparla si soarece. toti vor sa isi dea seama de unde provine de fapt aceasta specie.

Pana la urma, kanima era un baiat sexyy =p~, jackson, care a fost muscat de alfa, dar din cauza sangelui de imun, dast pe iubita sa, care era imuna, a avut o reactie alegrgica si in loc sa devina varcolac a devenit. kanima!

La acest serial plangi cu ei, razi, faci: awww ce draguuut:o3 cand ii vezi ca se saruta. stai in suspans. are tot! merita sa te uiti! nu stii ce pierzi [-x
Daca vezi primul episod, vei vrea sa vezi tot sez intr-o zi! :)))

Uita-te, nu stii ce pierzi!

| Eus3b1u995 a răspuns:

Scott era un tânăr obişnuit până ce o muşcătură i-a schimbat fundamental viaţa. Acum se chinuie să înţeleagă cine e şi ce ar putea să devină. Este mai mult lup decât om? Să fie invers? A devenit el doar un prădător, sclav al puterii lunii? Poate controla aceste lucruri? Orice ar fi, însă, nu va fi uşor.
Scott încearcă să îşi controleze impusurile, dar se teme mai tot timpul că ele vor ajunge să îi controleze fiecare gest. o descriere pe scurt. Funda?