| Andrada2003 a întrebat:

Imi spuneti si mie niste filme frumoase? De ex. : Hachiko,Zece semne rele,Poltergeist. In special cele de plans,de groaza si cele cu animale... FUNDITA! Va rog spuneti-mi cateva, cele mai multe si mai frumoase primesc FUNDA. URGENT!

Răspuns Câştigător
| Sayoko a răspuns:

Mie mi-au placut foarte mult paradise kiss (filmul) si nana (tot film, are 2 parti). o sa-ti spun mai multe filme horror pentru ca am vazut mai multe d-astea: shutter (2004), infection, premonition, retribution, day of the dead, ring, carved the slit-mouthed woman, unholy women rattle rattle

| Andrada2003 explică (pentru Sayoko):

Multumesc pentru raspuns :* :* Dar as vrea sa mai raspunda macar un om ca sa declar castigatorul... Cred ca sunt super interesante filmele... Ms oricum.

1 răspuns: