| AndreeeexD a întrebat:

In ce sezon si episod Elena din The Vampire Diares devine vampir?

5 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

La sfarsitul sezonului 3!

| pwp a răspuns:

Pana acum, Elena nu a fost niciodata muscata happy

| mamaruta22 a răspuns (pentru pwp):

Sezonul 2, elena a fost muscata de Klaus, in ritualul unde a murit matusa sa. Dar nu a fost transformata, adica nu a fost ucisa, dupa ce a fost muscata, deci nu a fost transformata.

| ahlrh a răspuns:

Salutare.
Elena, pana acum (sezon 3 episod 18) nu a fost transformata intr-un vampir.
Ce-i drept, a fost muscata de cateva ori, insa nu stiu daca regizorii au in plan sa-i schimbe tragic in urmatoarele episoade rolul Elenei.

Felicitari pentru categoria corect selectata!

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Ryke are dreptate si eu m-am uitat la toate sezoanele si episoadele aparute pe vplay dar in niciunul elena nu s-a transformat in vampir