| calliope29 a întrebat:

In jurul anilor 2000 am vazut farame dintr-un film de groaza in care era vorba despre un criminal care isi ucidea fostii colegi de promotie cu un aparat special care era un fel de sarma care se strangea automat in jurul gatului si decapita. individul nu ucidea decat pe ploaie si protagonista e o tipa, din aceeasi promotie, ajutata de un fel de psiholog. Imi puteti spune, daca stiti, numele filmului, va roog?

1 răspuns:
| FineBroAndy a răspuns:

Primul film care mi-a venit în minte este " I know what you did last summer ", dar nu sunt 100% sigur.