| Dragutza_Emma_1998 a întrebat:

In legatura cu serialul spider-man, cum il cheama pe actorul ce joaca rolul lui Peet? Dar al lui Demi?

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Filmul Spide-man probabil...din cate stiu nu exista serial. poate doar desen.

| Urpaniel a răspuns:

Fii mai explicită, dacă te referi la filmul Spider-man cu prima parte lansată în 2001, Tobey Maguire l-a jucat pe Peter, dacă te referi la remake-ul din 2012, Andrew Garfield l-a jucat pe peter, şi nu am nici o idee cine e "Demi".

| Dragutza_Emma_1998 explică (pentru Urpaniel):

Mersi, din greseala am scris Demi in loc de Harry

| Dragutza_Emma_1998 explică (pentru Urpaniel):

Mersi, am scris Demi in loc de Harry.