| sweety9girl a întrebat:

In serialul Angel, Cordelia o sa fie impreuna cu Angel? Fundita:* As mai vrea si niste seriale cu personaje din Buffy the vampire slayer cum ar fi Willow, Xander, Buffy, Dawn, Anya, Tara

1 răspuns:
| mariusmac85 a răspuns:

Eu cred c-ai vrut sa zici serialul ''Buffy the vampire Slayer'', nu serialul ''Angel'' l-am vazut si eu pe Sci -fi universal si sincer numai stiu exact dar parca nu ramane Cordelia cu Angel.Paremise ca, Cordelia dispare din peisaj nu se mai aude de ea in ultima serie cand Buffy va trebui sa se duca in cealalta dimensiune si sa starpesca Izvorul Raului... si mie mi-a placut foarte mult acest serial am pierdut multe episoade dar le-am vazut pe www.peteava.ro dar numai stiu exact ca au trecut vreo 7 luni de cand s-a terminat dar a inceput iar am observat si il mai da si seara pe Sci-fi universal.ster ca am putut sa te ajut cat de cat cu stima Marius