| uguugu a întrebat:

Heii as dori sa aflu daca este cineva care a urmarit buffy the vamp slayer si/sau angel(seriale)

11 răspunsuri:
| guardian18angel a răspuns:

Da happy mai demult... prin 2002, deci acum 10 ani. Erau seriale super la vremea lor. De ce? :p

| uguugu explică (pentru guardian18angel):

Paai am vazut angel pana la sezonul 3 episodul 14-15 pe acolo..si il urmaream pe vplay doar ca nu merg episoadele decat din 6 in 6 si e enervant... apoi am gasit un site da nu mai merge de unde am ramas(so 3 ep 14) spune ceva gen invalid or deleted file si imi tot arata niste site-uri (proxy sau ceva de gneu) si am incercat da nu merge nimic downloadat. apoi pe alte site-uri nu este inregistrat serialul asta si am mai gasit unul unde trebuie sa platesti stii? si nu merita mai ales ca incepe si scoala si nu o sa am timp sa urmaresc la fel de des...deeci intrebarea mea tu unde il urmareai daca iti mai aduci amintebig grin

| guardian18angel a răspuns (pentru uguugu):

Simplu, il descarcam pe calculator, gaseam toate sezoanele pe net si le pastram pe pc happy inca le mai pot gasi, de asta sunt aproape sigur, daca te intereseaza :p

| uguugu explică (pentru guardian18angel):

Mai stii pe de unde le-ai descarcat sau ceva de genul ca eu am tot cautat si ba erau virusi ba nu gaseam

| guardian18angel a răspuns (pentru uguugu):

Eu le iau de pe file~list. Dar daca nu ai cont, nu pot sa-ti dau link cu ele, si nici nu-ti poti face cont fara invitatie.

| uguugu explică (pentru guardian18angel):

Ok mersi:*

| guardian18angel a răspuns (pentru uguugu):

Scuze... sad

| kasty a răspuns:

Buffy toate sezoanele
angel primul sezon

| uguugu explică (pentru kasty):

Hei! eu am terminat de curand buffy(de data asta l-am vazut in intregime) si am fost practic devastata cand am vazut ultimul episod! efectiv il ador si toata vara asta am trait in el parca

| kasty a răspuns (pentru uguugu):

Daca iti plac genul asta de seriale urmareste jurnalul vampirilor
eu am adorat buffy, iar acum ador jurnalul vampirilor
acelasi gen de seriale supranatural, medium, ghost wisper numai ca nu au si povestea de dragoste din buffy
oricum eu asta iti recomand sa urmaresti acum : jurnalul vampirilor(asta daca deja nu ai vizionat serialul)
spor la vizionat si la scoala bineinteles!

| uguugu explică (pentru kasty):

Si eu ador genul asta de seriale medium si the ghost wisper am vazut si charmed. spuneai ca urmaresti angel sau ma rog ca ai urmarit primul sezon. unde l-ai vazut? pe ce site