| Andreea0612 a întrebat:

In serialul fringe (sez 2) arata ca Charlie Francis moare la inceputul sezonului, iar in episodul 11 apare.
Nu inteleg... Oare me-a scapat mie vreun episod in care invie?

Răspuns Câştigător
| KokoFredyRadulescu a răspuns:

Salut. Charlie Francis nu supravietuieste ci moare. El apare in episodul 11 dintr-o greseala a celor care au facut Fringe. Episodul respectiv, am citit, trebuia sa apara inaintea celui in care Charlie moare, dar din cauza ca au facut programul episoadelor gresit a iesit aceasta incurcatura.

3 răspunsuri:
| Georgescu_Albert_1995 a răspuns:

Ai pierdut un episod.El de fapt nu moare ci supravietuieste iar in episodul 11 apare.Incearca pe internet sa le vezi ep toate

| Andreea0612 explică (pentru Georgescu_Albert_1995):

Nu am pierdut nici-un episod... M-am uitam mai bine acum si am vazut ca le-am vazut pe toate.

| Georgescu_Albert_1995 a răspuns:

Pai atunci se prea poate sa fi ratat o secventa poate erai la baie sau ceva sau poate e un actor care seamana treaba ta fundita?