| anonim_4396 a întrebat:

Este vorba de serialul Fringe. In sezonul 2, episodul 4, Charlie Francis moare iar apoi apare in acelasi sezon, in episodul 11... Imi scapa mie ceva?

Răspuns Câştigător
| ta5232545 a răspuns:

1.daca nu ai vazut urmatorul episod(5), inseamna ca poate nu a murit( a inviat, a fost dus la spital sau ceva de genul asta)
2 hello! este un film, se poate intampla orice!

| Iahimder a răspuns (pentru ta5232545):

Am vazut si episodul urmator, ca doar nu ma uit pe sarite la el. insa chiar nu imi aduc aminte de acea intamplare... o sa il vizionez din nou, poate am pierdut ceva...

1 răspuns: