| FlorinCiokan a întrebat:

In serialul Fringe in sezonul 2 Olivia il omoara pe Charlie deoarece nu era Charlie ci unul din aceia care isi iau alta infatisare. Dar dupa cateva episoade in episodul 10 tot din sezonul 2 apare iar Charlie.Cum e posibil? Ce mi-a scapat?

Răspuns Câştigător
| Cossmo a răspuns:

E un episod pus gresit! se stie de aceasta eroare, nu ai pierdut nimic, doar gandeste-te ca episodul e din primul sezon

| FlorinCiokan explică (pentru Cossmo):

Pe imdb scrie ca Charlie a jucat in 34 si el moare dupa 28-30 de episoade. Sunt mai multe "episoade gresite" in sezon 2? Sau mai apare in "amintiri" sau ceva de genu?

| Cossmo a răspuns (pentru FlorinCiokan):

E singurul episod gresit.Mai sunt alte episoade in care apare Charlie, dar nu vreau sa iti stric surpriza happyasteapta si o sa vezi ce se va intampla!