| mabytza a întrebat:

Incerc sa gasesc un film, insa nu mai stiu numele.Nu e recent oricum. Este despre un nebun care face un fel de show tv, vin niste tineri care paricipa la o serie de probe, ei cred ca e un joc, dar vor muri unul cate unul.Este o proba cand ii pune sa manance dintr-un animal mort(vaca parca)...ramane o fata pana la final si o omoara.Cam asta e actiunea filmului, va este cunoscut?

(Nu este vorba de Saw, e un singur film, si e ceva mai vechi)

5 răspunsuri:
| k330sk3a a răspuns:

Hunger games?

| mabytza explică (pentru k330sk3a):

Nu,nu este Hunger games, ei erau inchisi intr-un platou fals de filmari, crezand ca e o emisiune, si cand era eliminat cate unul, era omorat, fara ca ei sa stie initial. Dar mersi oricum happy

| mabytza explică:

Se numeste Mad world, l-am gasit.