| IreneIan a întrebat:

Întrebare pentru cei născuți prin anii 2000. Era odată un desen animat, cu o echipa de adolescenți dacă țin eu bine minte, și aveau și un câine și era ciudat rău desenul. Nu e Scooby Doo happy. Deci era super ciudat. Îl dădeau pe Cartoon Network, prin 2008-2009, sau mai încoace, dar chiar nu știu. Vreau sa spun ca nu mai știu bine dacă nu cumva era și cu dragoni și chestii d-astea. Oricine își amintește ceva, orice, sa spună. Dau funda celui ce știe numele.
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| VaiMie a răspuns:

Juniper Lee
Adventure time
Jonnny Quest
The real adventures of Jonny Quest
Cam asta e tot ce imi vine in minte.

2 răspunsuri:
| VreauSaAjut2000 a răspuns:

Era odata un desen ''Caine prost''hee hee poate asta e cel pe care-l cauti