| Crippy a întrebat:

Iubesc filmele anime, si vreau un film care sa nu ma plictiseasca... vreau sa fie amuzant dar si emotionant poate ceva de genu cu prietene sau unu romantic? ce-mi recomandati? FUNDA +VOT

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Uita-te la Spirited away.

http://www.imdb.com/title/tt0245429/

Chiar merita sa te uiti macar odata la el.
E considerata in top 5 cele mai bune animatii ever made si cea mai buna opera a lui Hayao Miyazaki. Asta e ceva.

| Crippy explică (pentru Apache):

Mersii mult dar l-am vazut sad poate imi poti recomanda un alt anime?

| Apache a răspuns (pentru Crippy):

My neighbor totoro
Ghost in the shell
Metropolis.

Sunt clasice

| Crippy explică (pentru Apache):

Mersi mult daca imi dai si site-ul unde le pot gasi gratis online subtitrate iti dau funda

| Apache a răspuns (pentru Crippy):

Nu le gasesti nicaieri online.
Site-urile romanesti de filme online s-au dus la vale.
Numai sa le downloadezi de pe to.rent