| lallalle a întrebat:

Iubiri >>secrete-cu cine credeti ca ramane Radu? Delia saumama lui Ionut?

10 răspunsuri:
| stefun01 a răspuns:

Mama lui ionut

| Gufiii a răspuns:

Eu cred ca ramane cu mama lui Ionut deoarece Delia se va satura pentru ca radu nu vrea sa-i zica karlei sa plece.pana la urma tot radu e de vina pentru ca chiar el i-a zis karlei sa ramana cand ea vroia sa plece dar...vom afla imi incolo papa!

| Deea a răspuns:

Cu clara.

| sweetkiss4u4ever a răspuns:

Eu cred ca mama lui ionut

| XMusicIsMyLifeX a răspuns:

Mie mi-ar placea si cu siguranta cred ca ramane cu mama lui Ionut:XX:X:XX: si Deliutza cred ca va intra in inchisoare!laughing dar. imi place si de eahappy

| LovعlyFeelings a răspuns:

Cu Clara, bineinteles.
Delia --> = Tarfă;;]

| FLORENTINA1818 a răspuns:

Mama lu ionutz >> KLARA

| madalinutza_6742 a răspuns:

Buna
eu cred ca cu mama lui ionutz

| anonim_5615 a răspuns:

Id-ul real a lui alin brancu zis maris radu este samahu_boy

| Undertakher a răspuns:

Klara mama lui Ionutz numele lui Ionutzz adevarat e =Matei Huidu e fratele lui Serban Huidu.Serban Hui