| NattyMadda a întrebat:

Credeti ca Madalin din "Iubiri secrete" o sa o omoare pe Delia? Si credeti ca pe Anda o gaseste cineva sau o sa moara? Credeti ca Delia o sa ramana cu Radu?happy Funda! Multumesc!:*

Răspuns Câştigător
| anonimussssssss a răspuns:

Ambele cazuri sunt posibile deoarece se termina

6 răspunsuri:
| Ododododo a răspuns:

Anda a murit...ca a fost asasinata

| Violent a răspuns:

Cei cu intrebarile astea? Voi chiar sunteti? Vei viziona filmul si vei afla ce se va intimpla cu Madalin si cu cine mai este acolo, ca oricum nu ma uit la filmul asta, nimic personal dar siteul asta nu a fost facut pentru a pune intrebari stupide.Salut happy

| NattyMadda explică:

@Pavel sa stii ca site-ul asta are o rubrica de filme si seriale. Iubiri secrete e un serial si am tot dreptul sa pun ce intrebare vreau.happy
@florinutz009 Nu ti-am cerut sa ghicesti viitorul, am intrebat ce crezi ca o sa se intample. ti-am cerut parerea nu sa prezici viitorul. Oricum multumesc pentru efortwinking!

| andreifigo97 a răspuns:

Chiar cine va bagat si pe voi in seama? nu trebuia sa raspundeti...si vrei sa zici ca asta e o intebare spupida? pai uitate tata la rubrica Dragoste si Sex si o sa vezi intrebari spuide cate vrei...si cum zice si mada rubrica se cheama Filme & Seriale deci vorbim despre filme aicibig grin

| SelenaSuperFan1 a răspuns:

Ba nu este si sez 2 daca vrei sa stii! Si anda a fost asazinata dar nu a murit si delia asa ramana cu el ca a venit o fata irina si le-a luat pe amundoua ca eugen s astii paa

| florinutz009 a răspuns:

Viitorul nu-l cunoaste nimeni, doar Dumnezeu, mai bine uite-te la Iubiri Secrete care sunt Luni, Marti si Miercuri de la ora 19.30 si vom vedea ce se intampla.