| JackaSS_9250 a întrebat:

Buna la toti.As vrea si eu niste filme de groaza dar sa fie in stilul Drag Me to Hell!

6 răspunsuri:
| ForbiddenLove a răspuns:

In genul lu' "Drag Me To Hell" nu stiu... mi s-a parut cel mai stupid film "horror"

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Uite aici mai multe:
http://www.filmealese.com/gen/horror/

| ChRoM a răspuns:

The exorcism of Emily Rose cu adevarat un film de groza... uita-te la trailer sa iti faci o impresie cat de cat... funda? big grin

| valThina a răspuns:

Paranormal activity de preferat este sa nu t uiti seara la el big grinbig grin

| KatJolie a răspuns:

Ha laughing daca vrei un film, DUR! si cand zic DUR e chiar dur, uitate la Mirrors 1, 2

da nu stiu daca o sa poti sa te uiti laughing)\
eu una stateam cu perna pe fata la cate o scena dasteaaa tragica big grin

| Oran2000 a răspuns:

De ex. icearca filmul 12 Stafii