| alexandraplay a întrebat:

As vrea niste filme de groaza ca The night of the demons e super filmul dar vreau ceva tot cu demoni in afara de drag me to hell mersi

6 răspunsuri:
| Jerrry a răspuns:

Orphan,Mirrors,Priest,The last house on the left, Salonul astea ce am vazut eu si mi-au placutbatting eyelashes nu mi-le mai aduc aminte pe toatebatting eyelashes

| maryus24 a răspuns:

Mirrorr 1 mirrors 2 the exorcism of emily rose

| LikeGreen a răspuns:

O sa iti spun doar unul pentru ca e celm mai de groza film nu de compara nici cu 10 filme se numeste :
Activitate paranormala
Funda?

| alexandraplay explică (pentru LikeGreen):

L-am vaut chiar pe toate e misto filmul dar nu este de groaza este ca si fenomene stranii

| AllTogether a răspuns:

The hauntung in connecticut, paranormal activity1, 2,3
constantine,nu te uita la the apparition(plagiaza the grudge, e exact fantoma din alt film)

| dienutza09 a răspuns:

Incearca The mirrors, Saw7, Exorcism of Emily Rose, Eat - Clovnul ucigas...etc.
Poti incerca si niste seriale faine cum ar fi: The vampire diaries, The secret circle, Teen wolf, Pretty little liars pe care le poti gasi pe vplay.