| alittlehalper a întrebat:

Buna!
ma intrebam daca imi puteti da niste filme (sau steriale daca stiti unele faine..sau chiar si animeuri) cu fete/o fata (sau chiar si baieti thinking) care abia or inceput liceul si trec prin prima lor zi de liceu si asa..va rog mult!

3 răspunsuri:
| ayumu a răspuns:

Privileged(e cu una din actritele din pretty little liars)
Wild girl
Aquamarin

| happygirll a răspuns:

The Vampire Diares (ok.nu chiar au inceput lieul), sau astea http://www.urban.ro/filme/5-filme-cu-adolescenti-pentru-2012/ Sper ca te-am ajutat.

| Ivoanleyl a răspuns:

Ce zici de serialul 90210 Eu am vazut toate 4 sezoane si mi s-a parut interesant acum astept sa inceapa sezonul urmator.