| YukiChan a întrebat:

Ma intrebam...imi puteti spune o serie de animeuri faine pentru fete? adica sa nu fie de alea foooooarte plicticoase si siropoase dar sa aiba putin romantism si intriga happy Mersi anticipat...happy

3 răspunsuri:
| CetateancaTurmentata a răspuns:

Mie mi-ai placut foarte mult Puella Magi Madoka Magica, Spiral si Kami-sama no Memo-chou. Iar ca si comedie cel mai mult mi-ai placut Baka to Test to Shoukanjuu si Kaichou wa Maid-sama.

| perusita a răspuns:

Vampire knight, sper ca te-am ajutatwinking

| Seiran a răspuns:

Mie cel mai mult mi-au placut Kaleido Star [l-am vazut de 3 ori ˆ___ˆ ] si Kirarin~