| dedekool a întrebat:

Imi puteti spune cele mai faine animeuri pe care le >stiti!big grin< Funda!:*

Răspuns Câştigător
| cretucristi a răspuns:

Naruto shippuden,bleach,death note,one peace, avatar (nu filmul avatar, the last airbender)

5 răspunsuri:
| Doloresidk a răspuns:

Preferatul meu e Lovely Complex :X:X:X Daca vrei sa vezi anumite anime(s) poti incerca pe site-ul : http://desene-animate.rascuplans.ro/

| xDcreepy a răspuns:

Locul 5- Bleach
Locul 4- Death Note
Locul 3- Jigoku Shoujo
Locul 2- 2.Hellsing
Locul 1- Naruto!
(intra pe blogul meu pentru mai multe detalii: http://evanescence-gothicanime.blogspot.com/......tp?/search )

| tpu_1092 a răspuns:

Dupa parerea mea, Inuyasha este cel mai bun anime pe care l-am vazut.
Si Urusei Yatsura este un anime foarte bun, desi e un anime mai vechi.

| yoyoraperru a răspuns:

Cel mai fain II ~~~~NARUTO~~~~ imi place super mult~~! si mai sunt da naruto is the best!

| V1ShUh a răspuns:

Blach :X Naruto:X Naruto Shippuden:X Death Note:X Yu-ghi-oh!:X Yu-Ghi-Oh! GX:X