| delyaiony a întrebat:

Buna, ma poate ajuta si pe mine cineva? Caut un film pe care l-am vazut acum ceva vreme (2-3-4 ani), si nu il pot regasi, nu imi mai amintesc numele doar actiunea filmului si personajul principal. Este vorba despre o fata care se indragosteste in adolescenta de fratele celei mai bune prietene, dar dupa o perioada ea trebuie sa se mute pentru a putea merge la facultate. Inainte de a pleca la facultate se despart si cand ajunge la facultate il reintalneste fiindu-i profesor. El incearca sa vorbeasca cu ea si sa o recucereasca dar le este greu sa fie impreuna deoarece scoala nu le permitea... Va rog cine stie numele filmului sa scrie!

3 răspunsuri:
| AvakinAndrei a răspuns:

Încearcă sa cauți numele personajului principal pe YouTube și 100% îți va da filmul.

| delyaiony explică (pentru AvakinAndrei):

As fi cautat dar numai stiu nici numele personajelor... Multumesc oricum!

| AvakinAndrei a răspuns (pentru delyaiony):

Cu drag!