| StefanDrg a întrebat:

Caut un film de multa vreme. Pe care il văzusem acum câțiva ani dar nu imi amintesc numele filmului. Era genul thriller cred. Era vorba de rolul principal un tip cu ochelari si soția lui foarte frumoasa. S-au decis sa se mute la o casa departe de oraș si trebuiau sa repare acoperișul. A angajat niste oameni sa ii repare acoperișul. Iar oamenii aia erau niste hoti, nu reparau cum trebuie acoperișul si trăgeau de timp si ii cerea multi bani mereu tipului cu ochelari. Ba mai mult s-au dat la soția lui frumoasă. Au început ei sa se bata si aia i-au dat foc la casa și la final el parca i-a omorât pe toti. Cine stie filmul?

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

Originalul este Straw Dogs din 1971 iar remakeul Straw Dogs 2011

| StefanDrg explică (pentru aditimus):

Da, asta din 2011 il vazusem, multumesc!

1 răspuns: