| AliceAliceAliceAlice28 a întrebat:

ma puteti ajuta si pe mine? Vreau sa downloadez aceste doua filme:

custody http://www.cinemagia.ro/filme/custody-422075/ si

little birds(2011) http://www.cinemarx.ro/filme/Little-Birds-Little-Birds-2 424014.html

dar nu cand le-am cautat pe site-uri nu am gasit link-urile de download

eu pana acum cand voiam sa downloadez niste filme foloseam bittcommet

dar acum nu le gaseste

ma puteti ajuta va rog (adica daca le gasiti pe vreun site.in special as vrea custody)sa scrieti la raspunsuri cum sa mi le downloadez.pls

3 răspunsuri:
| 7eleven a răspuns:

Filmele astea se gasesc foarte greu observ. daca mai esti interesata lasa un pm.

| AliceAliceAliceAlice28 explică (pentru 7eleven):

Inca mai vreau sa gasesc filmul custody, dar pana acum nicio sansalaughing

| 7eleven a răspuns:

Exista o mica sansa pentru a gasi acest film in America. sambata voi incerca sa dau de el insa daca exista o urma de el aceea se afla in America 100%, e verificat.voi reveni cu un raspuns!