| Gabryel_Ganica_2003 a întrebat:

ma puteti va rog ajuta cu ceva. De curand am vizionat primul sezon al anime-ului Kuroshitsuji( Black Butler) si as dori sa le incep si pe urmatoarele doua, insa ma intrebam daca povestea se continua cu aceleasi personaje (Sebastian si Ciel) ori vor fi altele, iar daca vor aparea aceleasi, asta inseamna ca de fapt la sfasitul sez. 1 Sebastian nu i-a furat sufletul lui Ciel? Vreau sa stiu sigur daca Ciel e in viata sau pur si simplu ii vor reda din amintiri pe parcursul sezoanelor.

1 răspuns:
| andreea9948987 a răspuns:

Uita-te in continuare la celelalte 2 sezoane. Povestea se continua.