| Amii2194 a întrebat:

ma uit la serialul "Castle" si as dori sa va intreb pe cei pe care l.ati vazut cam din ce episod incepe rapirea ficei lui Castle?

1 răspuns:
| anonimspecial a răspuns:

Http://castle.wikia.com/wiki/Castle_Wiki

aici ai putea afla mai multe, vezi tu orice serial are o wikipedia speciala, numita WIKIA

Ex.: cauta pe google pll wikia, greys anatomy wikia, the mentalist wikia, tom and jerry wikia, powerpuff girls wikia etc

http://castle.wikia.com/wiki/Richard_Castle

Aici, daca faci la tastatura ctrl+f, poti cauta Kidnapped si gasesti

Este in episodul 'Target' S5 E15