| superevee a întrebat:

Mai demult am vazut un film horror super dar numai stiu cum se numea. era cu zombie denumirea tradusa era ceva in gen,, sculati din morti" dar acum nu-l gasesc nicaieri. il dadea si la tv mai demult dupa miezul noptii pe kanal d. dau funda cine ma ajuta. mersi!

2 răspunsuri:
| Dy2000 a răspuns:

The Zombie King sau the warm bodies?

| superevee explică (pentru Dy2000):

Nu...avea si o limita de vastra deci era destul de violent, mult sange, erau niste oameni cu o masina singurii normali intr-o lume cu zombie...