| S1mplu a întrebat:

Caut un film, am vazut mai demult la tv, era vorba despre oameni morti care revin la viata pentru a lua parte la nu stiu ce vot, iar spre final un barbat se intalneste cu taicasu cred care era zombie si acesta la facut si pe el zombie, cum se numea filmul? si nu este land of the dead sau day of the zombie, este altul.

Răspuns Câştigător
| Flori a răspuns:

Filmul este,de fapt, al saselea episod al seriei horror "Masters of Horror", si se numeste "Homecoming (Masters of Horror)".
http://youtu.be/93jdPg5xNY0