| powergirl a întrebat:

Buna mai stie cineva care e acum mai mare era un serial de desene animate cu fructe www.youtube.com/watch?v=yE3TnLYVpGY acestea din acest videoclip dar nu melodia ce merge pe fundal ci desenele, mai stie cineva cum se numea serialul?

4 răspunsuri:
| AnimeG0DDDFan a răspuns:

Doamne Freste-te:/

| powergirl explică (pentru AnimeG0DDDFan):

E pentru fiul meu ca ii place nu pentru mine desteptule

| AnimeG0DDDFan a răspuns (pentru powergirl):

Mda... straight face Multumesc pentru compliment, Dar nu ma consider prea destept big grin

| powergirl explică (pentru AnimeG0DDDFan):

Si atunci ce e cu primul raspuns de parca as fi cerut luna de cer sa mi-o aduci, nu stii mai bine rasp la alte intrebari la care stii