| FaraNumePls a întrebat:

merita sa ma uit la filmul Wrong Turn?

10 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Nu este doar un film.Este o serie formată din 6 filme, până acum.Da, merită, dacă-ți plac filmele horror.

| RaduCiprian a răspuns (pentru faramatania):

Sunt 7 filme in seria Wrong Turnwinking

| faramatania a răspuns (pentru RaduCiprian):

Serios? Care-i al 7 lea?

| Sn4k3 a răspuns:

E foarte tare (printre filmele mele preferate), 1 si 2 sunt cele mai bune, celelalte sunt cam slabute, dar merita si ele vizionate.

| vocea a răspuns:

Daca esti pasionata de filmele horror merita crede-ma.

| presus a răspuns:

Seria mea preferata de filme.

| RaduCiprian a răspuns:

Iti recomand toate cele 7 parti!

| IFlow a răspuns:

Este un film foarte bun cred ca iti va placea mie unul mi-a placut

| Aurel11 a răspuns:

Da,am vazut toate seriile din wrong turn si mie unul mi-a placut...Iti recomand daca iti plac filmele de gen horror.