| Artemis94 a întrebat:

Buna ^ ^
Mi-am facut cont pe un photo share ( http://artemis94.sunphoto.ro/Anime_unknown_Pictures ), si am "cateva" poze anime la care nu le stiu numele dar par interesante.
Daca ati putea sa ma ajutati ar fi super.
Daca recunoasteti vreo poza lasati un coment aici cu cifra pozei si numele animeului. puteti si la albumul foto dar acolo nu va pot da funda.
unul va primi funda restul vot.
Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Bezea a răspuns:

46 - Cred că este tot Clannad.
2 - este Fushigi Yuugi laughing.
9 - Myself; Yoursef
18 - Omamori Himari
38 - Pare să fie din Izumo: Takeki Tsurugi no Senki

Îmi mai par cunoscute câteva poze dar o să mă uit altă dată la ele laughing.

| Artemis94 explică (pentru Bezea):

Merci happy abia astept sa aflu pe toate si pe urma nu stiu ce sa urmaresc mai inati laughing Oricum mai astept inca MULTE comenturi pana voi da funda happy

| positivity a răspuns:

Bună.
Poza numărul 11, face parte din anime-ul '' Clannad ''.
Majoritatea pozelor, nu fac parte dintr-un anime. Sunt doar nişte poze făcute de cei care se pricep la aşa ceva.

O seară bună în continuare.
Pa, pa.

| Artemis94 explică:

Inca nu am dat funda deci mai astept si alte raspunsuri happy