| andreifilipintreaba a întrebat:

Buna
am inceput sa folosesc facebook-ul si nu stiu cum se comenteaza o poza.
am dat la >photosam selectat >albumulam dat click pe >pozapoza apare marita... apare tagg apare share download dar nu vad nicaieri add a coment sau asa ceva...ma puteti ajuta va rog?
mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| Dannyjj a răspuns:

Persoana căreia vrei să-i laşi un comentariu trebuie să fie în lista ta de prieteni(poţi seta şi tu ca persoanele pe care nu le ai în listă să nu poată să-ţi comenteze pozele sau chiar să nu poată să-ţi vadă pozele/profilul).
Ca să laşi comment, te duci pe profilul unui prieten pe care îl ai în lista de prieteni(cu care eşti prieten pe facebook), deschizi o poză de al prietenului şi sub poză trebuie să ai căsuţa pentru a lăsa un comentariu(sub toate comentariie, chiar în josul paginii).

3 răspunsuri:
| teotazz_6899 a răspuns:

Sub poza este un mic "chenar"albastru deschis pe care este in stanga poza ta de profil (mai mica)si langa ea scrie lasa un comentariu si dai clik acolo si scrii comentariul! asta e tot. funda?

| andreifilipintreaba explică (pentru teotazz_6899):

Nu imi apare...thinking
incearca aceiasi pasi pe care i-am facut eu sa vezi ca nu apare...big grin

| CinevaUndeva a răspuns:

Sub poza apare un spatiu unde poti scrie. si nu poti sa comuri decat la persoanele pe care le ai ca prieten. happy