| AllmaGirl a întrebat:

Buna!happy Mie imi place mult filmul de la Disney Lion King(regele leu). Am vazut Lion King, Lion king 2, Lion king 1/2(asazisul 3). Intrebarea mea este: Se zvoneste peste tot pe net ca va aparea Lion king 4, la ce vechi e filmul e posibil sa fi aparut deja...este adevarat? Va aparea? Multumesc anticipat!happy

4 răspunsuri:
| AllmaGirl explică:

Disney Channel nu e canal romanesc, si daca ar aparea un film nou maine abia peste cativa ani l-ar da... de exemplu regele leu 1 are muuulti ani de cand exista si abia zilele astea l-au dat, eu il stiam de ani de zile si ei zic ca e "un nou film Disney"...

| f1r3TiG3R a răspuns (pentru AllmaGirl):

Cap sec. The Lion King a fost difuzat in din 2004 pana in 2006 pe TVR1. Pe vremea aia nu exista sisney channel. Iar filmul nu fost fost facut de Disney ci de DreamWorks, nu e productie originala.

Si ce e nevoie sa te uiti la tv. il cauti pe net si il descarci.

http://faranoi.blogspot.com/2012/04/lion-king-epic-story.html

| AllmaGirl explică:

Ce "frumos" te mai exprimi...si ca sa stii si tu, Disney Channel exista cu MULT timp inainte sa apara si in Romania! Nu am cerut link de descarcare, am toate 3 versiunile dublate salvate, am intrebat daca exista nr 4, insa am aflat ca nu si ca nici nu va mai fi...

| LaFeL a răspuns:

O sa apara cred dar asteapta si tu la disnez si uitate