| Mediocre a întrebat:

Niste filme mindfuck? Gen..Inception sau Mr. Nobody.

Răspuns Câştigător
| Sheriarty a răspuns:

Donnie Darko este per total mind ***. In special finalul.
Memento - un film incredibil pe care il intelegi de abia la finalul lui. Si singurul lucru pe care il spui e "What the ***"

The Prestige - complex la inceput si chiar si la final. Crezi ceva pe parcurs, apoi altceva. Pur si simplu se joaca cu mintea ta.

The Usual Suspects - cel mai bun final la un film pe care l-am vazut vreodata.

Cred ca ajung. Daca mai ai nevoie sunt aici :3

2 răspunsuri:
| Nucreeed a răspuns:

Eraserhead

| RedDeath a răspuns:

Incearca "Oculus" e din 2013. Pe ala de il pricepi si te prinzi care-i treaba, esti tare!