| CosmiinTezeu a întrebat:

Nu demult m-am uitat la un film frumos gen : dragoste si drama. Pentru cei ce iubesc filmele de genu asta am sa il postez aici, pe mine m-a impresionat mult si e doar unul din cele vazute de mine si sa imi fie pe plac. Filmul se numeste The best of me, vreau parerii dupa ce este vizionat, daca o va face cineva.

36 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Oare?

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Sigur!
Tu esti cel ce stie sa se bata! rolling on the floor

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Iar ai dreptate big grin

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Am trecut pe pagina 2.
Cred ca userul ce a pus intrebarea o sa se uite urat cand o sa vada atatea notificari, pe langa subiect, la intrebarea lui. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Heăăăăăăăăăău
De ce ai spus că moare la sfârşit?
MEGA EXTRA SPOILER
You've ruined it sad

| CosmiinTezeu explică:

Se poate discuta si in privat chestii de genu dar avand in vedere ca cei incepatori nu pot da mesaje e ok : )