| mariaadina a întrebat:

Buna,nu mai stiu cum se numeste un film.Era despre un barbat care isi vedea familia(sotia si cele doua fete) in casa in care au murit cred din cauza unui incendiu.Stiu ca el, la sfarsitul filmului a scris o carte care se numea din cate imi amintesc :Viata ca o carte sau ceva de genu.

Răspuns Câştigător
| Melcul a răspuns:

Dream house(2011)
https://www.youtube.com/watch?v=nIeMYPfnST0

1 răspuns:
| Laura927 a răspuns:

Nu el le-a împușcat, a fost internat la psihiatrie si si-a schimbat numele acolo ..in fine dupa un timp cand l-au eliberat l-au lăsat sa meargă acasa si el vedea fetița si mama ei chiar daca erau moarte, un film frumos si vechi, am sa caut cum se numeste ca nu imi aduc aminte nici eu