| zebroooi a întrebat:

Acum cateva saptamani o fata mia povestit un film.Era cu un barbat care a fost jefuit de 2 barbati iar sotia si fica lui au fost ucise. El si avocatul sau iau trimis pe cei 2 in tribunal dar unul dintre ei a murit in spital.Nu mai stiu sigur cum era filmul dar imi amintesc ca el, din inchisoare avea un tunel secret care ducea intr-o camera subterana plina cu arme.Ati vazut filmul?
Daca da va rog spuneti cum se numeste... Fundoooi :X

Răspuns Câştigător
| mikkhhell a răspuns:

Filmul se numeste "Law abiding citizen" si a aparut in 2009.