| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiti cand apare al 2 sezon din 10 things i hate about you?

9 răspunsuri:
| Aliiinuuus a răspuns:

DIn cate am auzit nu o sa se mai faca si continuarea primului sezon

| Christinaa18 a răspuns:

Nu va aparea, serialul a fost anulat dupa primul sezon.

| natearchibald a răspuns:

Tu ai vazut cand a fost facut primul sezon? Chiar si dupa 13 ani tot mai astepti un al doilea sezon?

| Bia125 a răspuns (pentru natearchibald):

Da...si? .....ai vreo problema? daca nu iti convine asta E!

| Blueish a răspuns (pentru Bia125):

Eu?:o. laughing lolstraight face.

| Blueish a răspuns (pentru Blueish):

Aaaaa lol de doua ori l scuze nu vazusem ot cine explicasei laughing:*

| Christinaa18 a răspuns (pentru natearchibald):

Ea se refera la serialul aparut in 2009....filmul a aparut in urma cu 13 aniwinking

| natearchibald a răspuns (pentru Christinaa18):

Mda, le-am incurcat, dar ideea este aceeasi.

| Blueish a răspuns:

A aparut dejawinking! a iesit promo'ul demult doar ca sincer nu stiu unde sa il gasesc.