| deliamy a întrebat:

stie careva cand apare urmatorul sezon din "10 things i hate about you "?

3 răspunsuri:
| Dema a răspuns:

Nu prea cred ca va mai aparea si al 3-lea sezon;(;(;(
dar bianca poate sa aiba dreptate cele mai multe seriale incep in septembrie, mai stii poate totusi va aparea urmatorul sezon

| bianca9422 a răspuns:

Buna!
nu urmaresc serialul dar stiu ca majoritatea(si cele care le urmaresc eu) incep in septembrie

happy

| ana_9948 a răspuns:

Din cate stiu eu nu mai apare pentru ca si eu m-am uitat la serialul acela si ultimul episod a aparul acum un an de nu mai mult.