| MeyCara a întrebat:

nu sunt doar fan Bleach ci si Naruto/Naruto Shippuden. M-am uitat la niste videoclupuri si am impresia ca naruto va muri la sfarsit...Care este parerea voastra?

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Buna. =3
Chiar daca va muri sau nu, Naruto va fi personajul care a schimbat lumea, personajul care nu poate fi uitat prea repede. :]
- Oricum, eu nu sunt de aceeasi parere. Nu cred ca va muri la sfarsitul seriei, ar fi prea tragic!;|
Sau, poate asta se va intampla, si doar neg eu asta.;-j

- Am citit manga; am ajuns la capitolul 573, iar razboiul pare a fi de partea lui Naruto, si al prietenilor lui.winking
Va aparea si Sasuke, in curand. Sper sa nu faca ce tipic lui, si sa strice victoria!;|

- Razbunarea lui e doar o tampenie.

As spera, sa lupte de partea lui Naruto in acel razboi, dar nu cred ca va fi asa.

Tot ce ne ramane de facut, este sa asteptam, si sa aflam cine va castiga.; D

Pa, pa.

3 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Nu cred ca va muri pentru ca atunci anime-ul nu va mai avea nici un farmec.

| Madalovenar a răspuns:

Pai nu poate sa moara.Am vazut si eu pe youtube OVA-uri dintre batalia finala intre Naruto si Sasuke si ce pot sa spun? Naruto era lesinat, tot zgariat, parca mort dar din fericire l-a final era viu.
Motive tot sunt:
-Este personajul principal al seriei;
-Reprezinta binele;
-Este mult prea puternic pentru a muri;
-Chiar el a spus ca pana ce nu ajunge Hokage nu va muri;
Iar lista poate continua...happy

| alexionut14 a răspuns:

Clar nu va muri singurii care au sanse sa moare sunt sasuke si alte cateva personaje neimportante ca si choji, ten-ten, etc