| Kyou a întrebat:

Numele meu este Daiana, sunt noua pe TPU, iar asta e intrebarea mea:În serialul coreean,, City Hunter" Lee Young Soung ramane împreuna cu Kim Na Na?

Răspuns Câştigător
| Stefan_Vlad_1991 a răspuns:

Downloadeaza de pe net ultimul episod si o sa afli.

| Kyou explică (pentru Stefan_Vlad_1991):

Am vazut ultimul episod.Lee Young Soung pleaca singur cu masina si mi se pare ciudat din moment ce i-a promis lui Kim Na Na ca se va intoarce la ea.De aceea am pus intrebarea, pentru ca mi se pare ciudat ca cei 2 nu raman impreuna si am crezut ca am inteles eu gresit.

2 răspunsuri:
| minho a răspuns:

Buna Daiana! imi pare bine sa vad inca un fan kdramas. Legat de City Hunter finalul este deschis iti poti imagina ce vrei tu.Dar putem spune ca este un happy end avand in vedere faptul ca totul s-a rezolvat cu bine si ca Young Soung a supravietuit dupa ce a fost impuscat.Mie personal filmul mi-a placut la nebunie avand in vedere ca a fost si primul meu film dar finalul nu a fost pe masura filmului dar asta se intampla mai in toate dramele coreene care reflecta mai mult adevarul, adica lumea nu e numai lapte si miere.Lee Young Soung si-a continuat viata de vanator de politicieni dar ultima imagine dar totusi ramane cu Kim Na Na asta potrivit ultimelor imagini din serial.