| anonim_4396 a întrebat:

O duminica frumoasa!
Imi recomandati va rog un film in care sa fie conturata diferenta de varsta?
As prefera ca o fata sa fie tanara si el in varsta!
Sau relatia dintre un prof si o eleva.
Multumesc.

2 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Poti sa incerci ecranizarea Lolita, eu am citit cartea nu stiu daca e filmule sau nu bun dar este despre relatiadintre un om matur si o adolescenta. Uite aici alte detalii: http://www.cinemagia.ro/filme/lolita-5439/

| nimeniooda a răspuns:

Strania poveste a lui Benjamin Button :Este vorba despre un copil care se naste batran si moare bebelus si are o tragica poveste de dragoste cu o balerina sad Foarte impresionant filmul, incearca, eu am plans in hohote la sfarsit sad
Ps: E de dragoste nu de groaza :*