| DutzaDiia a întrebat:

Oare Austin si Ally (cred ca stiti serialul de pe Disney ) vor fi impreuna? Duminica viitoare ( 20.07. 2014) va fi un episod in care Austin va decide daca va ramane cu Ally sau Kira, dar nu am suficienta rabdare pana duminica. Voi ce stiti? Cu cine va ramane? Dau fundita :*

4 răspunsuri:
| acinorev a răspuns:

Cred ca cu Ally

| Diabolik94 a răspuns:

E clar ca va ramane cu Ally, altfel serialul nu se numea Austin si Ally.

| DutzaDiia explică (pentru Diabolik94):

Da, dar acum "momentan" e cu Kira. Si ma gandeam ca nu prea are cum sa se desparta de ea pentru a fi cu Ally, pentru ca tatal Kirei este Gimmy Starr si este impresarul lui Austin, si va fi ciudat daca se va desparti de ea. :\. Dar cred ca ai dreptate.

| Diabolik94 a răspuns (pentru DutzaDiia):

O sa vedem!