| lrls a întrebat:

Pe disney channel a aparut o reclama a serialului bobocii isteti.in videolip canta o fata care a mai jucat si in fratii jonas(intr-un episod). va rog ziceti-mi cum pot gasi cantecul pe net daca nu stiu cum se numeste fata.deci sunetimi plz cum se cheama fata si unde pot gasi cantecul pe net.

Răspuns Câştigător
| Ditto a răspuns:

Fata-China Anne McClaine(numele ei).de gasit cantecul il gasseti ca e simpulu.

7 răspunsuri:
| ladyMillion a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=XpoVbmx1qYU :))) tare greu mai era sa-l gasesti

| lrls explică (pentru ladyMillion):

Nu aia era melodia.ai vazut-o tu p-aia in vreo reclama?

| ladyMillion a răspuns (pentru lrls):

Eu nu ma uit pe disney channellaughing))))))tongue

| Alexandraabsl a răspuns:

China Anne McClaine - bobocii isteti love struck scrii asa pe youtube ca iti aparewinking

| Anytei_Alyn_1989 a răspuns:

Intra pe boboci istei personaje sau
scrie... ciana parck tongue laughing))))))))))

| crst a răspuns:

Cantecul se numeste : Taio Cruz Dynamite