| Chlo a întrebat:

Pe fanii serialului Gossip Girl si Greys Anatomy. Astazi am terminat sezonul 1 din Gossip Girl si mi s-a pus ce in minte si nu stiu daca e adevarat. Actrica din Gossip Girl, Blair seamana extrem de mult cu "prietena" lui Alex din Greys Anatomy, Rebecca, cea pe care a salvat'o si careia i'a fost construita cu totul o noua fata. Este una si aceeasi actrita? Funda. Mersi.

Răspuns Câştigător
| Dyana_2608 a răspuns:

Nu, nu e aceeasi. Dar seamana extren de binehappy
si eu am observat

2 răspunsuri:
| killmesoftly a răspuns:

Nu,nu e ea, dar rebecca o cheama si in The roommate. fundita?

| Danna_3420 a răspuns:

De fapt... Rebecca nu seamana deloc cu Blair, ea e mai matura in genere la infatisare... si diferenta lor reala dintre ani este de 10! oricum parerea mea ca Blair e mai simpaticawinking