| eli_2108 a întrebat:

Cine se uita la Gossip Girl? va mai ramane Blair cu Chuck in sezonul 5?
nu stiu eu inca nu am terminat zezonul 3 de vazut si stiu ca apare 5 de asta
funda multumesc din suflet

3 răspunsuri:
| HandsOfTime a răspuns:

In sezonul 5 o vedem pe Blair in rochie de mireasa fiindca se casatoreste cu un print. Uita-te aici http://www.youtube.com/watch?v=CRcCV_MVV2U si o sa o vezi in rochie de mireasa. Uita-te la sezonul 4 daca vrei sa intelegi ce se intampla.

| SomebodyIsMe a răspuns:

Pai nu prea stie nimeni ca sezonul 5 incepe doar in toamna primul episod parca ii pe la sfarsitul lui septembrie...doar ca se mai intampla multe chestii in sezonul 4 dar cel mai probabil vor ramane impreuna...

| DaDaDa a răspuns:

Eu ma uit si cred ca va ramane. funda?