| Chlo a întrebat:

Seriale gen Greys Anatomy si Gossip Girl. Funda la cele mai multe. Mersi ^^

Răspuns Câştigător
| TheLastDancer15 a răspuns:

Kyle XY
Lost
Prison Break
0ne Tree Hill
sunt super filmele si merita vazute [seriale] mai ales primul :X Bafta! si sunt 100% sigura ca macar unul o sa iti placa. bye

4 răspunsuri:
| theblackstar a răspuns:

The bing bang theory, 10 things i hate about you, sex and the city, cougar town, the war at home

| Lannister a răspuns:

Daca vrei in genul Grey's Anatomy probabil Ca House MD o sa iti placa si mai comic mai este Scrubs, celebrul ER (Spitalul de Urgenta), iar in genul Gossip Girl cred ca Pretty Liitle Liars sau Hellcats sunt tot cu tineret.

| euforie08 a răspuns:

Incerca SKINS sau WEEDS, SKINS e foarte popular, e cu adolescenti draguti si rai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Supernatural, regenesis, army wives, dr. house, californiocation. funda?