| Oxanna a întrebat:

BUNA! pentru cei care se uita la narcisa salbatica...cum a ajuns emil in scaun cu rotile? am inceput sa ma uit numai de vreo 2 saptamana si nu prea sunt la curent... daca mi-ati putea face un rezumat ar fi perfect.numai cu ce e important. eventual un filmulet ceva?

Răspuns Câştigător
| Adriana_1090 a răspuns:

Niste hoti inarmati au dat spargere in cabinetul avocatului tudor preda, emil era acolo cu manuela.au intrat hoti si au zis sa le dea bani la un moment dat au vrut so impuste pe manuela si emil s-a bagat si asa a fost impuscat!

1 răspuns:
| pwp a răspuns:

Emil a incasat un glont care ii era destinat manuelei happy
ce dragut love struck