| ChristinaO a întrebat:

Pentru cei ce au vazut filmul Husk, as vrea sa va intreb, e bun? si cam cat de horror e? din trailer, mie mi s-a parut ca e destul de scarry, si lumea zice ca e bunicel...insa intreb pentru ca nu vrea nimeni sa-l vada cu mine, si singura, daca e prea horror, nu ma bag nici eulaughingmultumesc!

Răspuns Câştigător
| Georgianaax a răspuns:

Uite un sfat:
daca nu vrea sa se uite nimeni cu tine, nu te baga! Sincer, e horror in adevaratul sens al cuvatului tonguearerea mea:*
succes si vizionare placutalaughing

1 răspuns:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Stai,acela cu Tammin Sursok? Da, cred ca e destul de horro.Dar ideea a mai fost facuta.