| TraficDeMentosane a întrebat:

Ati vazut filmul Jenifer`s Body? pentru cine l-a vazut, merita vazut?big grin. Vreau sa-l vad singura, asa ca spuneti-mi este foarte infricosattor, sau numai asa.un pic big grin. Din trailer nu mi s-a parut infricosator happy. Mersi!

3 răspunsuri:
| SupraDozaDeVise a răspuns:

Hmm, nu e prea infricosator, dar imi place povestea.Mie mi-a placut, oricum, uita-te ca nu pierzi nimic!batting eyelashes

| CausingCatastrophy a răspuns:

Pai depinde, pe mine una nu ma sperie filmele, acum eu zic ca merita vazut, e un film bun, nu e neaparat scary.

| madykka10 a răspuns:

Eu l-am vazut si merita vazut este infricosator mie mi-a placut.